DUK - dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra Kaina24.lt?
Kaina24.lt yra internetinės prekybos portalas. Mes siekiame vienoje vietoje surinkti kuo daugiau skirtingų internetinių parduotuvių bei jų prekių ir suteikti pirkėjui galimybę išsirinkti norimą geriausią pasiūlymą.

Kaip surasti ieškomą prekę ir ją užsakyti?
Jeigu žinote kokios prekės ieškote, siūlome pasinaudoti paieškos lauku ir ten pradėti vesti ieškomos prekės pavadinimą. Pradėjus vesti pavadinimą, bus siūloma pasirinkti konkrečią prekę ir ją pasirinkus, nukreipiama į prekės puslapį. Jeigu žinote tik prekės kategoriją, tuomet paieškos laukelyje galite vesti kategorijos pavadinimą, o patekus į kategorijos puslapį, galėsite išsirinkti iš siūlomų prekių.

Suradę tinkamą prekę, prekės puslapyje žemiau matysite visų pardavėjų pasiūlymus. Išsirinkę kurią nors iš parduotuvių ir paspaudę mygtuką 'į parduotuvę', būsite nukreipti į konkrečios parduotuvės puslapį, kur galėsite nusipirkti prekę.

Ar prekiaujate portale pateikiamomis prekėmis?
Ne, mes neprekiaujame portale publikuojamomis prekėmis. Mes tik surenkame internetinėse parduotuvėse parduodamas prekes, lyginame jų kainas bei nurodome parduotuves kur galima įsigyti šių prekių. Kaina24.lt yra nepriklausomas internetinės prekybos portalas.

Kokie yra prekių pristatymo būdai ir kiek tai kainuoja?
Prekių pristatymo būdai ir įkainiai yra pateikiami prekės pardavėjų puslapiuose. Atkreipkite dėmesį, kad į prekės kainą pristatymo kaina neįskaičiuota, o pristatymo kainos skirtingose parduotuvėse gali ir ženkliai skirtis.

Kaip internete išsirinkti geriausią prekę?
Pasinaudoję mūsų portalu, labai greitai galite rasti keletą ar net keliasdešimt tos pačios prekės pardavėjų. Tačiau labai svarbu yra išsirinkti geriausią pasiūlymą. Pasirenkant parduotuvę, siūlome atkreipti dėmesį ne vien tik į kainą. Labai svarbu atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:
- parduotuvės patikimumas;
- garantinės sąlygos;
- prekės pristatymo laikas ir kaina;
Mes stengiamės išskirti seniausiai dirbančias ir patikimiausias internetines parduotuves, kad apsipirkimas būtų sklandus ir greitas. Taip pat siūlome susipažinti su pirkėjo atmintine.